QUANTUM MEDICUM

       

 

QXCI ve SCIO

QXCI ( Quantum Xrroid Conscious Interface ; Çok kisa sürede elektrofizyolojik yöntem kullanarak binlerce konuyu test eden Kuantum Bilinçli Arabirim ). Hem geleneksel hemde bütünsel tip uygulayicilarina islerinde yardimci olmak için gelistirilmis olan çok güçlü ve emniyetli bir geri besleme ve biyolojik resonans cihazidir.

SCIO ( Scientific Conscious Interface Operator ; Bilimsel Bilinçli Arabirim Uygulayici ) ayni anda çalisabilecek olan daha fazla program kullanimina firsat taniyan , daha yeni ve daha hizli bir cihazdir.

SCIO su anda dünyada var olan en gelismis biyo-resonant tibbi tedavi cihazlaridirlar. Bu yüksek duyarliliga sahip kompüterize geri besleme cihazlari musteriden biyo enerjetik datalari alir ,düzenler ,önceliklerini belirler ve müsterinin birçok saglik konusundaki kendi enerjisel reaktivetilerini test eder. Bu yöntemle uygulayiciya müsterinin saglik durumu konusunda çok daha hassas ve detayli bir fotograf verir ve onun daha kesin ve açik tavsiyelerde bulunabilmesini saglar.

Nasil Çalisir
SCIO biyo-resonans sisteminin dogruluk ve kesinligi biyo-enerjetik ve biyo-tepki tibbi sahalarinda yürütülmüs 20 yillik bir arastirmaya dayanir. Vücut bize göstermistir ki aslinda vücut elektriktir; iste bu nedenle vücuttaki elektriksel tepkiler impedans, amperaj, voltaj, kapasitans, induktans ve frekanslara verdikleri tepkiler ölçülerek elde edilir. Bu cihaz basit direnç disinda vucudun on alti standart elektrik parametresini ölçer. Standart enerjisel tedavi cihazlari sadece tek yönlü terapi saglar oysa SCIO cihazlari çift yönlü bir sistemdir. Özel bilgisayar yazilimi sayesinde ayni zamanda hastaya hem sinyal gönderebilen hemde hastadan sinyal alabilen SCIO bütünsel tip cihazi bu sinyalleri isleyerek terapinin gelisiminde degisim yapabilme özelligi kazaniyor. Iste bu geri besleme özelliginden dolayi asagida belirtilenleri uygulayabiliyor.

- Homeopati Terapisi
- Rife Frekanslari
- Beslenme Terapisi
- Çakra Dengeleme
- Alerji Yoketme
- Omurilik Enerji Terapisi
- Biyolojik Resonans Terapisi
- Renk Terapisi
- Elektro Akapuntur Terapisi
- Beyin Dalgalari Ayarlamasi
- Üçlü Vektör Ayarlama Terapisi
- Ten Terapisi
- Kilo Verme Terapisi
- Anti-Aging Terapisi
- Enerjisel Terapi

Bütünsel tip 21. yüzyilin tip sistemi olma yolunda çok süratli bir sekilde kabul görmekte. Vücudumuzun kendi kendini tedavi etme kabiliyetini uyararak gerçek hasta yardimini basarabiliyoruz.

Hastaliktan korunmanin ve dengeyi saglamanin birçok yolu vardir. Nihayetinde enerjiler ile çalisma ,sagligi yaratmak için en iyi ve en etkili yöntemdir. SCIO cihazi EPR (Electrical Physiological Reactivity ; Elektriksel Fizyolojik Tepki ) yöntemi ile stres altindaki ve denge bozuklugu olan bölgeleri test eder ve tedavi eder. Metabolik reaksiyon degerlerini saniyenin yüzde biri hizlarinda ölçerek herhangi bir maddeye veya duruma verilen gerçek tepki ölçülebilir. SCIO sebep, sonuç ve nihai sifayi anlamadaki en kesin ve süratli yöntemdir. Profesör Bill Nelson biyo rezonansi emniyetli ve etkili bir sekilde kullanarak hastalik evrelerini tersine çeviren ve zihin, vücut ,ruh dengesini yaratan bu inanilmaz teknolojiyi icat etti.

 

Back