QUANTUM MEDICUM

       


NIYE BIR QXCI / SCIO SATIN ALMALISINIZ

Elinizde olaganüstü bir kaynak

SCIO size herbiri emniyetli ,izlenebilir ve diger cihazlarin hiçbirine benzemiyen yüzlerce terapi çesidi saglar. Kullanicinin programlarin süresi ve yogunlugu ile ilgili herhangi bir yargida bulunmasi gerekmez.
Kuantum Geri Besleme sistemi, hastanin su anda kaldirabilecegi kadar tedavi aldigi konusunda uyaran çok hassas ve sesli bir uyari fonksiyonuna sahiptir.


SCIO içerisinde hastanin bilinç altinin kendisi için optimum tedavi yöntemini seçimine imkan taniyan interaktif bir kurulum mevcuttuir
Bu tip cihazlara asina olanlar SCIO nun ne kadar muazzam bir teknolojik gelisimi temsil ettigini kolayca anliyabilir. Hiç süphesiz en gelismis biyo-resonans cihazidir.
Point & probe cihazlari gibi sadece direnç ölçen cihazlara benzemiyen SCIO nun kesinligi test edilen bilesim ile hasta arasinda bir üçlü vektör iliskisi kurabilme kabiliyetine dayanir. Bu uygulayiciya hastaninn saglik durumu ile ilgili üç boyutlu bir görüntü saglar


SCIO biyo-resonans cihazlarinin kesinlik ve hassasiyetleri biyo enerjisel ve biyo tepki tip alanlarinda yapilmis 20 yillik arastirmalara dayanir. Vücut bize göstermistir ki aslinda vücut elektriktir ; iste bu nedenle vücuttaki elektriksel tepkiler impedans, amperaj, voltaj, kapasitans, induktans ve frekans tepkileri olarak ölçülür. Bu cihaz vücudun basit direnç disindaki on alti standart parametresini de ölçebilir. Iste bu SCIO cihazini standart konu ve mil (point and probe ) cihazlari - ki bunlar sadece direnç ölçer - ile karsilastirildigi zaman özel yapiyor.
SCIO biyolojik geri besleme mekanizmasi terapiyi maksimize ve kullanici hatasini minimize edebilmek için terapiye ince ayar yapma kabiliyetine sahiptir. Yine sadece SCIO cihazina özel bir ayar olan terapi otomatik odaklanma ayari sayesinde patojenler mutasyon geçirip farkli frekansta resonans yapamaz.
Dünyanin her tarafindaki uygulayicilar SCIO kullanimi ile müsterilerine daha etkili terapi uygulayabileceklerini ve tecrübelerini daha süratle gelistirebileceklerini kesfettiler

SCIO YU KIMLER KULLANABILIR

SCIO cihazlari dünya çapinda

- Doktorlar
- Kinesioloji uzmanlari
- Dis doktorlari
- Veterinerler
- Naturapathlar
- Karyopraktörler
- Homeopati uzmanlari
- Akapuntur uzmanlari
- Beslenme uzmanlari
- Arastirma enistitüleri

Tarafindan kullanilmaktadir.

Yenile SCIO kullanimina basliyacak olanlar bir sanat sistemi konusuna basladiklari hususundan emin olabilirler.
SCIO basit bir sistemle sizin uygulama sahaniza gerçek bir bilimsel terapi getirebilir
Sizlere müsteri reaksiyonu için 7000 in üzerinde bileske sunulur ve böylece müsterinizin saglik durumu konusunda derinlemesine arastirma bilgisi sahibi olursunuz.

NIYE BIR SCIO SATIN ALMALISINIZ VEYA ESKI SISTEMINIZI GÜNCELLEMELISINIZ

- Müsterinizi pahali testler için baska yerlere gönderme ihtiyaciniz kalmaz
- SCIO ile sonuçlari almak için beklemenize gerek yok; hemen müsterinizin bütünsel görünümünü elde edersiniz
- SCIO standart terapi protokollerinin normalde gözünden kaçacak olan kaygilarin altinda yatan alanlarin yerini belirler, böylece hastanin o anki saglik durumunun içyüzünü kavramamizi saglar.
- Konu ve mil (point and probe ) cihazlarindan farkli olarak SCIO tamamen objektiftir ve kullanicinin ön yargilarini elimine eder.
- Avaraj olarak 3 dakikalik test süresi ve 45 dakikalik bir uygulama süresi ile yari sürede yüzde dört yüz bir artis ile ugrasmanizi saglar
- Elinizin altinda bulunan tam tesekküllü bir test merkezi sahibi olarak ögrenme becerilerinizi her yeni müsteri ile daha da fazla genisletebilirsiniz.
- SCIO sisteminin içerdigi engin arastirma datasi müsterinizin optimum olarak sifalanabilmesi için sizlere ipuçlari ve referans noktalari saglar.
- SCIO nun kullanimi kolaydir ve size kusursuz bir yardimci el kitabi ve egitim Cdsi ile gelir .Gerçekte içerigindeki bilgi kütüphanesi kendisi bir egitimdir.
- SCIO sistemi windows tabanli olup her bilgisayar üzerinde çalisabilir.
- Tüm sistem öyle portatiftir ki müsterinizin evinde veya is yerinde de kurulup kullanilabilir


SCIO FARKI – IKI YÖNLÜ SISTEM


Standart enerjisel terapi cihazlari sadece tek yönlü terapi saglar. SCIO ise çift yönlü bir sistemdir. SCIO nun özel yazilimi bilgisayarinizin hem sinyal gönderme hemde sinyal almasini saglar. Böylece terapi süresince terapiyi degerlendirip degistirebilir. Iste bu, cihazin terapinin ayarini degistirmesine imkan tanir. Bu geri besleme baglantisindan dolayi bilgisayar asagida belirtilen terapileri otomatik olarak ayarliyabilir

- Homeopati Terapisi
- Rife Frekanslari
- Beslenme Terapisi
- Skalar ve Bos Alan Terapisi
- Alerji Yoketme
- Omurilik Enerji Terapisi
- Bicom Mora benzeri Biyolojik Resonans Terapisi
- Renk Terapisi
- Elektro Akapuntur Terapisi
- Beyin Dalgalari Ayari
- Üçlü Vektör Ayarlama Terapisi
- Ten Terapisi
- Kilo Verme Terapisi
- Ses Analizi

SCIO PAKETI IÇERIGI

- SCIO arabirim kutusu
- Bas, kol ve bacak kayis takimi
- Tibbi yazilim
- Egitim Cdsi
- 3 günlük temel egitim ****
- Hastalar ile vaka çalismasi
- Egitim sonrasi takip ve soru cevap günü
- Email ve telefon ile destek devami
- Yillik yazilim güncelleme

Fiyatlar


SCIO : 15,000.- Euro

****

Dr. Igor un ofisinde veya sizin ofisinizde
NOT : Fiyatlar bilgisayar içermez

Back

Quantum Medicum

Back to Top